Головна » Архів матеріалів
19 червня у центральній районній бібліотеці проведено черговий семінар для бібліотечних працівників району на тему: «Сучасні сервіси для бібліотекарів: створення презентацій в Power Point, робота з таблицями  Excel».
 Учасники семінару прослухали  лекцію начальника Шепетівського відділу обслуговування громадян «сервісного центру»    ГУПФІ в Хмельницькій області Савчук М. В.   «Новини пенсійного законодавства»,  ознайомились з консультацією «Робота в середовищі табличного процесора Excel» вчителя інформатики  Плесенської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Остапчук О. В.  
 Провідний методист Березенська О. О. провела консультацію з презентацією  «Види презентацій та основні вимоги до їх створення».
    Також під час семінару було проведено два практичних заняття:
- «Використання формул та функцій  в «Exel».
Просмотров: 1407 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 21.06.2019 | Комментарии (0)

     Адвокаційна діяльність  на сучасному етапі розвитку громадянського суспільства розглядається як невід’ємна складова роботи будь-якої організації, що турбується про свій статус, організаційну спроможність, стійкість і розвиток.

     Бібліотеки не є виключенням. Нам, як нікому, потрібна підтримка. Ми маємо переконати політиків, посадовців, депутатів, книговидавців, постачальників технологій і багатьох інших підтримати бібліотеки і надати їм визнання, на яке вони заслуговують.

                Саме тому 30 серпня 2018 року у читальному залі Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського пройшов семінар-практикум «Адвокація адвокаційної діяльності». Методист Богурська Наталія ознайомила присутніх бібліотекарів району та представників Ленковецької ОТГ з метою, видами, напрямками, поняттям адвокації у бібліотеці. ... Читати далі »

Просмотров: 1085 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 30.08.2018 | Комментарии (0)

День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня.
Ця знаменна дата навіки ввійшла золотою сторінкою в історію нашої держави, започаткувала нову епоху в житті народу, законодавчо закріпила його вікові змагання за свободу та незалежність, демократичні прагнення до національного відродження, економічного зростання, культурного і духовного піднесення.
З нагоди свята у читальному залі Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського розгорнуто книжкову виставку "Одне. Велике. Світле: УКРАЇНА!".
Також виставка функціонувала під час урочистостей з нагоди 27-ї річниці Незалежності України ... Читати далі »
Просмотров: 1047 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 23.08.2018 | Комментарии (0)

08 серпня 2018 року у Ленковецькій сільській бібліотеці Ленковецької ОТГ , Шепетівського району ,
працював консультативний пункт «Децентралізація : нові можливості та ідеї»
8 серпня проведено останній захід консультативний пункт «Децентралізація : нові можливості та ідеї». Захід проводився в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС),який виконується Асоціацією міст ... Читати далі »

Просмотров: 1066 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 13.08.2018 | Комментарии (0)

8 серпня 2018 року у Коськівській сільській бібліотеці Ленковецької ОТГ , Шепетівського району , працював консультативний пункт «Децентралізація : нові можливості та ідеї».
Громадська організація "Дивоцвіт 2015 " у партнерстві з Ленковецькою сільською бібліотекою в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», який виконується Асоціацією міст України в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USA ... Читати далі »

Просмотров: 780 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 13.08.2018 | Комментарии (0)

Українська марка має свою цікаву історію. Вперше вона з’явилася в час народження незалежної Української держави, в 1918 році, саме тому у 2018 році ми відзначаємо її 100 річницю.

До створення марок було залучено кращих українських художників – Георгія Нарбута і Антона Середу. До речі, розроблені ними поштові знаки друкували на цупкому папері з написом: "Ходять нарівні з дзвінкою монетою", тобто марки можна було використовувати як звичайні гроші. Про це та інше Ви можете дізнатися переглянувши виставку-експозицію «100 річчя випуску перших українських марок», яка представлена в Шепетівській центральній районній бібліотеці ім. М. Коцюбинського.

... Читати далі »

Просмотров: 770 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 13.08.2018 | Комментарии (0)

Щороку Україна вшановує пам'ять жертв політичних репресій.

З метою формування національної свідомості, патріотичного виховання та гідного вшанування жертв політичних репресій у читальному залі Шепетівської центральної районної бібліотеки  ім. М. Коцюбинського відбувся захід за участі  літературно - мистецькій студії «Доля». 

Також присутні ознайомились із книжковою  виставкою «Початок Великого терору».

Великий терор – масштабна кампанія масових репресій громадян, що була розгорнута в СРСР у 1937–1938 рр. з ініціативи керівництва СРСР й особисто Йосипа Сталіна для ліквідації реальних і потенційних політичних опонентів, залякування населення, зміни національної та соціальної структури суспільства. Наслідками комуністичного терору в Україні стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, деформація суспільних зв’язків, руйнування традиційних ціннісних орієнтацій, поширення суспільної депр ... Читати далі »

Просмотров: 815 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 13.08.2018 | Комментарии (0)

19 липня у Вербовецькій сільській бібліотеці Ленковецької ОТГ , Шепетівського району , відбувся інформаційний захід
« Моя громада – мій добробут». 
Захід проводився в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС),який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.
Модератором заходу була керівник проекту Людмила Везюк , яка у доступній формі розповіла присутнім, що таке децентралізація в чому її переваги, зупинилась на плюсах і мінусах децентралізаційного процесу, навела приклади історій успішних громад. 
Під час зустрічі відбувалась жвава дискусія. 
Колишній сільський голова, Попович Віктор Іванович поділився своєю історією успіху , розповів як реалізовувались проекти та запевнив всіх , що він зі ... Читати далі »
Просмотров: 1218 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 09.08.2018 | Комментарии (0)

3 серпня 2018 року на базі Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського пройшов інформаційний тренінг, в рамках проекту Пульс «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» для активних учасників Ленковецької ОТГ.

                Менеджер проекту Любов Квасюк ознайомлювала присутніх з можливостями долучення членів громади до управління та бюджету ОТГ, а ще навчала писати проекти.

Тренінг пройшов цікаво, доступно та інформативно.
 

... Читати далі »
Просмотров: 1089 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 03.08.2018 | Комментарии (0)

У другий день останнього літнього місяця в Шепетівській центральній районній бібліотеці знову зібрались поети . Зібрання об'єднало шанувальників поезії , читачів та наших поетів. Як завжди: читали свої вірші , слухали інших , обговорювали поетичні новинки.
У невимушеній родинній атмосфері лунали вірші патріотичного та ліричного спрямування, а цікаві історії із життя поетів навіювали приємні спогади та налаштовували на позитив та на глибоке розуміння і внутрішнє осмислення того, що відбувається навколо.
Студія не є закритим товариством, в його засіданнях можуть брати участь усі бажаючі. Оголошення завжди є на сторінці в ФБ, всі бажаючі можуть долучитись.
 

... Читати далі »
Просмотров: 764 | Добавил: Бібліотекар | Дата: 03.08.2018 | Комментарии (0)

1 2 3 ... 35 36 »