19 квітня 2016 року бібліотека стала переможцем у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що діє за підтримки програми Євросоюзу «Еразмус + Жан Моне» та Української бібліотечної асоціації.
Основні послуги, які надає  ПЄІ :
   -  збирання, обробка, зберігання літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції;
   -  забезпечення відкритого доступу до літератури та інших матеріалів з питань європейської інтеграції у друкованому та електронному вигляді, надання їх у           користування;
   -  доступ до Інтернету;
    - довідково-бібліографічне обслуговування, інформування та консультування з питань європейської інтеграції та діяльності ЄС. 

Завдяки проекту "Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках" створено клуб за інтересами:


       Головноа мета клубу:
    - навчатися взаємодіяти один з одним;
    - підтримувати мир, державні цінності, та добробут своїх народів;
    -  виховувати в собі цінності поваги до людської гідності, свободи, демократії, поваги до прав людини, зокрема осіб, що належать до національних меншин.
    -  популяризувати толерантність, правосуддя, солідарність та рівність жінок і чоловіків, плюралізм

 Завдання клубу донести до шепетівчан євроінтеграційну тематику в різних найбільш доступних формах бібліотечної діяльності, допомогти членам клубу вільно орієнтуватися в процесах Євроінтеграції, покращити та вдосконалити знання про Європейський Союз.
План роботи клубу