Наші проекти


2017


 Шепетівська центральна районна бібліотека долучилася до #Вікімарафону присвячений 13-річчю україномовної Вікіпедії та  отримали подяку від Громадської організації "Вікімедіа Україна" за підтримку Вікімарафону з написання статей до української Вікіпедії 28-30 січня 2017 року.  

Оскільки Генеральна Асамблея ООН затвердила 2017 рік Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з метою важливості міжнародного туризму, потреби кращого взаєморозуміння між народами та поваги до культурних цінностей в усьому світі, що в загальному має сприяти зміцненню миру на планеті, Молодіжна секція УБА цьогорічну виставку проекту «Display-кросинг» пов’язала з туризмом.
Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М. Коцюбинського долучилася до проекту, який  цьогоріч має назву: виставка – подорож «Мрій! Читай! Мандруй!». 

Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М.Коцюбинського  написала два проекти "Інформаційно - навчальний та арт простір у бібліотеці", "Музей бібліотеки: від друкарського станка до комп'ютера". Конкурс проводиться ГО "Громадська ініціатива  Романа Мацоли "Інститут солідарності громад"  в рамках "Програми розвитку громад"у співпраці з ГО "Фонд сталого розвитку "Стара Волинь". 


2016 рік.


Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М.Коцюбинського – стала переможецем конкурсу проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). Отримали електронну книгу «PocketBook 614» із вже завантаженими книгами на українській, англійській, німецькій, іспанській, російській мовах відповідних авторів. Координатор пункту Орловська І.М., провідний бібліограф сектору ІТ в рамках проекту пройшла навчання у смт. Славське, Львівської області. Проект реалізовуватиметься протягом лютого 2016 – серпня 2018 року.

Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М.Коцюбинського писала проект "Медіатека: за рамки традиційної книгозбірні", в рамках конкурсу мікрогранти для бюджетних та комунікаційних установ. ГО "Громадська ініціатива Романа Мацоли" проект не реалізовано


2015 рік.


Шепетівська центральна районна бібліотека писала проект "Толока у бібліотеці" Г О Громадська ініціатива Романа Мацоли "Інститут солідарності громад"  Проект не реалізовано.

Районними бібліотеками сіл: Вербівці, Вовківці, Велика Медведівка, Вишневе було написано проекти "Відновлена криниця - міцна громада". Благодійний фонд "Зміцнення громад" у селах В. Медведівка, Вербівці, Вишневе проект реалізовано


2014 рік.


Методист Шафалюк О.О. в січні 2014 р. пройшла навчальні тренінги: в м. Ужгород - «Технології Веб-2.0 у сучасній бібліотеці», «Оцінювання потреб та залучення громади», в лютому - у Львові на тренінгу «Управління проектами», в рамках програми «Лідерство».
Методист ЦБС Шафалюк О.О. та бібліограф сектору інформаційних технологій і електронних ресурсів Орловська І.М. виграли участь в ІІІ раунді проекту програми «Бібліоміст» «English 1,2,3 в бібліотеці».
Бібліотека прийняла участь в проекті БФ «Зміцнення громад» на тему «Бібліотекарям - новий комп’ютер» і виграла принтер.
Шепетівська ЦБ разом з громадською організацією «Кедр» виграли проект розвитку електронного урядування «Клік до влади».


2013 рік.


Центральна бібліотека.
 Прийняла участь в проекті БФ «Зміцнення громад» на тему «Бібліотекарям - новий комп’ютер».
Отримано комп’ютер.
Працівник ЦБ Шафалюк О. О. пройшла конкурсний відбір молодих бібліотекарів для участі у програмі «Лідерство», який був оголошений програмою «Бібліоміст» та «Творчим центром ТЦК».
Результат: 4 навчальні тренінги.


2012 рік.Проект БФ «Зміцнення громад» на тему «Створення модернізованої бази для повноцінної роботи бібліотеки».

Грицівська міська бібліотека для дорослих.
«Сучасна бібліотека - це інформація + помідори і затишок» (проект БФ «Зміцнення громад»).
Сучасна бібліотека - інформація + комфорт і затишок.
Хмельницький регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад». Придбали два металопластикових вікна.


2011 рік.


Центральна бібліотека, Гриців (дор.).
Конкурс проектів розвитку місцевих громад Ініціатива «Лідер бібліотечної справи» 2-й етап.

Грицівська міська бібліотека для дорослих.
Квітуча садиба - перший крок до добробуту громади.
Програма Бібліоміст «Лідер бібліотечної справи II». Придбано фліпчарт, ротаційну настільну систему, рекламну стійку, цифровий фотоапарат, створено веб-сайт бібліотеки та проведено тренінги.
Отримано 7500 грн.


2010 рік.


Центральна бібліотека, Михайлючка, Судилків (дит.), Гриців (дор.).
Переможці І раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет-ресурсів».
Отримано 15 комп’ютерів, 4 сканери, 4 принтери.

Грицівська міська бібліотека для дорослих.
СТВОРЕННЯ ЕКСПОЗИЦІЇ «МИНУЛЕ МОГО СЕЛА».
Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева”

ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ В ОФОРМЛЕННІ
ПРИСАДИБНИХ КЛУМБ У ГРИЦЕВІ.
Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева”. Змінено та удосконалено дизайн присадибних ділянок біля Грицівської бібліотеки: клумби огороджені та висаджені багаторічні квіти та декоративні кущі.


2008 рік.


Грицівська міська бібліотека для дорослих.
ГРИЦІВСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА - РІВЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ.
За сприяння волонтера Корпусу Миру Андре Месон.
Придбано:    Телевізор; DVD; Комп’ютер; Сканер; Пристрій для ламінування; Біндер; Вхідні двері та вікно.

НАПИШЕМО ІСТОРІЮ ВУЛИЦЬ ГРИЦЕВА - РАЗОМ.
Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева”


2006 рік.


Грицівська міська бібліотека для дорослих.
"БІБЛІОТЕКА - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР".
Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева”

ВИВЧЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРИЧНИХ ТРАДИЦІЙ СЕЛИЩА.
Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева”

КНИГА - ОСНОВА ТА СКАРБ БІБЛІОТЕКИ.
Програма “Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація “Відродження Грицева”