Головна » 2019 » Червень » 21 » Сучасні сервіси для бібліотекарів: створення презентацій в Power Point, робота з таблицями Excel
08:50
Сучасні сервіси для бібліотекарів: створення презентацій в Power Point, робота з таблицями Excel
19 червня у центральній районній бібліотеці проведено черговий семінар для бібліотечних працівників району на тему: «Сучасні сервіси для бібліотекарів: створення презентацій в Power Point, робота з таблицями  Excel».
 Учасники семінару прослухали  лекцію начальника Шепетівського відділу обслуговування громадян «сервісного центру»    ГУПФІ в Хмельницькій області Савчук М. В.   «Новини пенсійного законодавства»,  ознайомились з консультацією «Робота в середовищі табличного процесора Excel» вчителя інформатики  Плесенської  ЗОШ І-ІІІ ступенів Остапчук О. В.  
 Провідний методист Березенська О. О. провела консультацію з презентацією  «Види презентацій та основні вимоги до їх створення».
    Також під час семінару було проведено два практичних заняття:
- «Використання формул та функцій  в «Exel».
- «Створення презентацій в «Power Point».
Провідний бібліотекар Перькова Н.Я. провела огляд літератури Анни Ахматоваї присвячену до 130-річчя від дня народження  російської поетеси українського походження.
Всі бібліотечні працівники почерпнули для себе цікавий та змістовний досвід,  який будуть надалі використовувати у роботі.Переглядів: 1409 | Додав: Бібліотекар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar