Головна » 2018 » Травень » 16 » Євро-година  «Побачення з  Європою»
15:55
Євро-година  «Побачення з  Європою»

Європа – дивовижний континент з багатою історією. Століттями Європа була роз’єднана через постійні війни та протиріччя. Але вже більше 50 років 27 країн Європи об’єдналися на основі спільних людських і демократичних цінностей в Європейський Союз, співпрацюють одна з одною, живуть у єдності та дружбі для того, щоб зробити світ кращим – досягати стабільності, миру та процвітання.

Ми, українські діти – діти сучасної Європи, маємо бажання разом з європейськими країнами будувати своє майбутнє і майбутнє нашої рідної України! Ми хочемо відкрити для себе Європу і пізнати європейський простір!

І сьогодні представники Шепетівської центральної районної  бібліотеки ім. М. Коцюбинського – директор Людмила Везюк та бібліотекар Павлина Огородник завітали у навчальні заклади сіл Пліщин та Плесна.

 Провели євро-годину  «Побачення з  Європою» , в рамках святкування Дня Європи в Україні, з учнями 5-9 класів. Разом із учнями   подорожували різними країнами. Також переглянули відео «Змінюйся! Стань європейцем».

Діти приймали участь в різних вікторинах, відгадували прапори та столиці країн Європи.
 

Переглядів: 861 | Додав: Бібліотекар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar