Наші проекти


2017


 Шепетівська центральна районна бібліотека долучилася до #Вікімарафону присвячений 13-річчю україномовної Вікіпедії та  отримали подяку від Громадської організації "Вікімедіа Україна" за підтримку Вікімарафону з написання статей до української Вікіпедії 28-30 січня 2017 року.  

Оскільки Генеральна Асамблея ООН затвердила 2017 рік Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з метою важливості міжнародного туризму, потреби кращого взаєморозуміння між народами та поваги до культурних цінностей в усьому світі, що в загальному має сприяти зміцненню миру на планеті, Молодіжна секція УБА цьогорічну виставку проекту «Display-кросинг» пов’язала з туризмом.
Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М. Коцюбинського долучилася до проекту, який  цьогоріч має назву: виставка – подорож «Мрій! Читай! Мандруй!». 

Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М.Коцюбинського  реалізувала два проекти "Інформаційно - навчальний та арт простір у бібліотеці", "Музей бібліотеки: від друкарського станка до комп'ютера". В рамках "Програми розвитку громад"у співпраці з ГО "Фонд сталого розвитку "Стара Волинь" та ГО "Громадська ініціатива  Романа Мацоли "Інститут солідарності громад".

Відкрито музей Шепетівської центральної районної бібліотеки ім. М. Коцюбинського.


2016 рік.


Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М.Коцюбинського – стала переможецем конкурсу проекту УБА «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації за підтримки Європейського Союзу (програма «Еразмус +»). Отримали електронну книгу «PocketBook 614» із вже завантаженими книгами на українській, англійській, німецькій, іспанській, російській мовах відповідних авторів. Координатор пункту Орловська І.М., провідний бібліограф сектору ІТ в рамках проекту пройшла навчання у смт. Славське, Львівської області. Проект реалізовуватиметься протягом лютого 2016 – серпня 2018 року.

Шепетівська центральна районна бібліотека ім. М.Коцюбинського писала проект "Медіатека: за рамки традиційної книгозбірні", в рамках конкурсу мікрогранти для бюджетних та комунікаційних установ. ГО "Громадська ініціатива Романа Мацоли" проект не реалізовано


2015 рік.


Шепетівська центральна районна бібліотека писала проект "Толока у бібліотеці" Г О Громадська ініціатива Романа Мацоли "Інститут солідарності громад"  Проект не реалізовано.

Районними бібліотеками сіл: Вербівці, Вовківці, Велика Медведівка, Вишневе було написано проекти "Відновлена криниця - міцна громада". Благодійний фонд "Зміцнення громад" у селах В. Медведівка, Вербівці, Вишневе проект реалізовано


2014 рік.


Методист Шафалюк О.О. в січні 2014 р. пройшла навчальні тренінги: в м. Ужгород - «Технології Веб-2.0 у сучасній бібліотеці», «Оцінювання потреб та залучення громади», в лютому - у Львові на тренінгу «Управління проектами», в рамках програми «Лідерство».
Методист ЦБС Шафалюк О.О. та бібліограф сектору інформаційних технологій і електронних ресурсів Орловська І.М. виграли участь в ІІІ раунді проекту програми «Бібліоміст» «English 1,2,3 в бібліотеці».
Бібліотека прийняла участь в проекті БФ «Зміцнення громад» на тему «Бібліотекарям - новий комп’ютер» і виграла принтер.
Шепетівська ЦБ разом з громадською організацією «Кедр» виграли проект розвитку електронного урядування «Клік до влади».


2013 рік.


Центральна бібліотека.
 Прийняла участь в проекті БФ «Зміцнення громад» на тему «Бібліотекарям - новий комп’ютер».
Отримано комп’ютер.
Працівник ЦБ Шафалюк О. О. пройшла конкурсний відбір молодих бібліотекарів для участі у програмі «Лідерство», який був оголошений програмою «Бібліоміст» та «Творчим центром ТЦК».
Результат: 4 навчальні тренінги.


2012 рік.Проект БФ «Зміцнення громад» на тему «Створення модернізованої бази для повноцінної роботи бібліотеки».

Грицівська міська бібліотека для дорослих.
«Сучасна бібліотека - це інформація + помідори і затишок» (проект БФ «Зміцнення громад»).
Сучасна бібліотека - інформація + комфорт і затишок.
Хмельницький регіональний благодійний фонд «Зміцнення громад». Придбали два металопластикових вікна.


2011 рік.


Центральна бібліотека, Гриців (дор.).
Конкурс проектів розвитку місцевих громад Ініціатива «Лідер бібліотечної справи» 2-й етап.

Грицівська міська бібліотека для дорослих.
Квітуча садиба - перший крок до добробуту громади.
Програма Бібліоміст «Лідер бібліотечної справи II». Придбано фліпчарт, ротаційну настільну систему, рекламну стійку, цифровий фотоапарат, створено веб-сайт бібліотеки та проведено тренінги.
Отримано 7500 грн.


2010 рік.


Центральна бібліотека, Михайлючка, Судилків (дит.), Гриців (дор.).
Переможці І раунду конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернет-ресурсів».
Отримано 15 комп’ютерів, 4 сканери, 4 принтери.

Грицівська міська бібліотека для дорослих.
СТВОРЕННЯ ЕКСПОЗИЦІЇ «МИНУЛЕ МОГО СЕЛА».
Програма "Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація "Відродження Грицева”

ВІДРОДЖЕННЯ УКРАЇНСЬКИХ ТРАДИЦІЙ В ОФОРМЛЕННІ
ПРИСАДИБНИХ КЛУМБ У ГРИЦЕВІ.
Програма "Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація "Відродження Грицева”. Змінено та удосконалено дизайн присадибних ділянок біля Грицівської бібліотеки: клумби огороджені та висаджені багаторічні квіти та декоративні кущі.


2008 рік.


Грицівська міська бібліотека для дорослих.
ГРИЦІВСЬКА МІСЬКА БІБЛІОТЕКА - РІВЕНЬ ЄВРОПЕЙСЬКИЙ.
За сприяння волонтера Корпусу Миру Андре Месон.
Придбано:    Телевізор; DVD; Комп’ютер; Сканер; Пристрій для ламінування; Біндер; Вхідні двері та вікно.

НАПИШЕМО ІСТОРІЮ ВУЛИЦЬ ГРИЦЕВА - РАЗОМ.
Програма "Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація "Відродження Грицева”


2006 рік.


Грицівська міська бібліотека для дорослих.
"БІБЛІОТЕКА - ІНФОРМАЦІЙНИЙ ЦЕНТР".
Програма "Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація "Відродження Грицева”

ВИВЧЕННЯ ТА ЗБЕРЕЖЕННЯ ІСТОРИЧНИХ ТРАДИЦІЙ СЕЛИЩА.
Програма "Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація "Відродження Грицева”

КНИГА - ОСНОВА ТА СКАРБ БІБЛІОТЕКИ.
Програма "Громадянські ініціативи в Східній Європі” фундація ім.Стефані Баторі при підтримці громадської організації Асоціація "Відродження Грицева”