Головна » Дошка оголошень » Заходи та події

Презентація роману Макса Кідрука "Не озирайся і мовчи"
Інформація | 09.11.2017, 16:57

#100містНОІМ #МаксКідрук #Шепетівка #ШепетівськаЦРБ #бібліотека 
#презентація #зустрічзавтором
100 міст, більше 130 презентацій і 65 днів у дорозі, - такі показники найбільшого на сьогодні туру на підтримку книги в Україні. Письменник Max Kidruk цієї осені презентуватиме новий роман «Не озирайся і мовчи» у м. Шепетівка.
«Не озирайся і мовчи» — це позажанрова історія з елементами трилера та соціальної драми. Окрім містичної складової, автор піднімає проблеми спілкування і взаєморозуміння батьків та дітей, травлі у школі та бажання втечі від реальності, притаманного підліткам.
Уявіть, що на Землі існує місце, яке ніби застигло в часі. Місце, здатне сховати будь-кого, хто прагне втекти від реальності. Уявіть, що для того, аби туди потрапити, достатньо не озиратися й мовчати. Є лише одна проблема: в такому місці часом з’являються речі, страшніші за те, від чого ховаєшся, - йдеться в анотації.
Макс Кідрук зазначає, що частково «НОІМ» - це роман не про паралельні світи, але про усвідомлення нами часу. «Там, де непідготовлений читач бачить містику, я опираюсь на реальні наукові теорії», - уточнює автор.

Додав: Бібліотекар | Контактна особа: Бібліотекар E
Переглядів: 463 | Розміщено до: 09.12.2017 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar