Головна » 2015 » Листопад » 4 » Вечір романсу
15:23
Вечір романсу

Поціновувачі музичного жанру зібралися 4 листопада в читальній залі районної бібліотеки.

Звучить мелодія романсу «Листопад, листопад»….

«На голови, де наче солов’ї

Своє гніздо , щодня звивають будні.

Упав романс, як він любив її

І говорив слова їй незабутні».

Такими теплими словами Ліни Костенко, ведуча З. Романюк відкрила вечір романсу «Перлини чистої криниці». Її задушевна розповідь про історію виникнення романсу, цікаві оповіді про створення окремих романсів та їх авторів доповнювалися музичним виконанням самих романсів у супроводі музичних інструментів.

У залі звучав як український романс, так і класичний російський романс.

Валентина Бренцун у супроводі фортепіано з Наталією Прищепою виконали: «Гімн місяцю» - композитор Дмитро Бортнянський, «Ой, ти птичка жовтобока» - Григорія Сковороди, «Ніч яка місячна…» - сл. Миколи Старицького, муз. Миколи Лисенка, «Ой, три шляхи широкїі» - сл. Тараса Шевченка, муз. Степового, «Утро туманное» - Дмитра Хворостовського

Олександр Костюк виконав два романси: «Чорнії брови, карії очі» - Дениса Бонковського , «Доля людська» - Андрія Малишка.

Завітала до нас на свято професійна співачка зі своїм інструментом «Бандурою»- Євгенія Гаєвська, яка виконала: «Очі сині, сині» - український народний романс, «Місяць на небі» - українська народна пісня, «Не питай, чого в мене заплакані очі» - українська народна пісня.

Лідія Степанюк виконала романс «Белой акации гроздья душистые» з кінофільму «Дні Турбіних».

Валентина Бренцун та Євгенія Гаєвська разом виконали романс «А напоследок я скажу» - автор Белла Ахмадуліна. Виконували романс також Тетяна Кушнірук та Майя Палій, а потім всі учасники в залі ще довго співали романси та пісні.

Завітала на наш вечір і заступник голови РДА  Собчук  Наталя Миколаївна , яка привітала працівників культури з професійним святом, та подякувала за організацію вечора. Керівник студії «Доля», що також приймала безпосередню участь у підготовці заходу, Віра Кухарук також подякувала всім присутнім та особливо виконавцям романсів.

Напрочуд швидко і непомітно проминув час, відведений для побачення з романсом. Заряджені позитивними емоціями, присутні фотографувались на згадку, обмінювалися враженнями та дякували за приємно проведений вечір.

Переглядів: 859 | Додав: shbiblio | Теги: вечір романсу, онлайн, бібліотека, Шепетівка, трансляція | Рейтинг: 3.7/3
Всього коментарів: 0
avatar