Філії


Городнявська сільська бібліотека

Завідуюча - Порубенська Лілія Леонідівна, освіта с/спец..
В 50-ті роки окремого приміщення під бібліотеку не було виділенно. Бібліотека знаходилась у невеликому приміщенні де знаходилась сільська Рада, медпункт, і кімната відведена для книг, тобто, бібліотека. Зав. бібліотекою був на той час молодий хлопець Домбровський Микола Зінов'євич. У 1956 році бібліотеку було переведенно у приміщення клубу. В !!!!! році бібліотеку переводять в приміщення пошти, в кімнату 24 м2. У 1985 році переведено у приміщення нового будинку культури. Бібліотека знаходиться на другому поверсі, площею!!!! 
В бібліотеці діє гурток "Книжкова лікарня".


Корчицька сільська бібліотека

Завідуюча - Коськовецька Віта Юріївна, освіта повна вища.
Бібліотека була відкрита 10.08.1953 року. Спочатку була розташована в одній кімнаті при сільському клубі. В 1989 році бібліотека перейшла в прекрасне прміщення на другому поверсі Будинку культури.  До 1966 року завідуючою бібліотекою працювала Нетичук Марія Данилівна. З 1966 року по вересень 1970 року завідуючою бібліотекою працювала Кухарська Яніна Антонівна. З 1970 - !!!!! працював Зінчук Василь Йосипович. 
Є гурток по лозоплетінню, клуб за інтересом "Любителі фантастики", історико-краєзнавча кімната.


Михайлюцька сільська бібліотека

Завідуюча - Кривіцька Леся Віталівна, освіта с/спец..

Бібліотека була заснована у травні 1953 року. Знаходилась вона у побудованому колгоспом "Україна" приміщенні. Першою завідуючою бібліотеки була Автушко Надія. При Михайлюцькій бібіліотеці було 3 нестаціонарні пункти обслуговування читачів: в с. Хмелівка, у Михайлюцькій лікарні та на залізниці. З 1992 року у бібліотеці працює Кривіцька Леся Віталіївна. У підпорядкуванні Михайлюцької сільської бібліотеки є бібліотечний пункт с. М.-Лабунь.
В бібліотеці діє: Пункт Доступу Громадян до офіційної інформції, Пункт Європейської Інформації, агенський пункт з обслуговування громадян Шепетівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Хмельницької області, співпрацює з Шепетівським центром безкоштовної вторинної правової допомоги, клуб за інтересом "Гроно".
Виграла грант в рамках програми "Бібліоміст", завдяки чому має центр вільного безкоштовного доступу до Інтернету, пункт доступу громадян до офіційної інформації органів державної влади, 3 комп'ютери, принтер, сканер.

Діє Народний фолькльорний ансамбль автентичного співу "Веселиха".
E-mail: kruviska42x@i.ua 
Блог: mihbib.blogspot.com


Плесенська сільська бібліотека

Завідуюча - Слободенюк Оксана Анатоліївна, освіта с/спец..
Історія бібліотеки бере початок з перших днів радянської влади після закінчення громадянської війни.  В 1921 році в селі почала працювати початкова школа. В цьому ж році в попівській хаті була організована хата-читальня з кількістю  500 книг. В другій половині 20-х років, та в 30-х роках в хаті-читальні активно працювали вчителі. В 1934 році в цій же попівській хаті, де була хата-читальня відкрився клуб та сільська Рада.    Працювала вона до початку Великої Вітчизняної війни. У після воєнні роки у бібліотеці було лише 25 книг. Завідував бібліотекою Савощук Іван Петрович. Розміщувалась приклубна бібліотека в куркульській хаті, де були розташовані також клуб та кінобудка. В 1956 році Бібліотека стала Плесенською сільською бібліотекою і було розміщено в 2-х окремих кімнатах в будинку сільської Ради.В 1964 році в селі було введено в експлуатацію новий сільський клуб, в якому було виділено під бібліотеку 2 кімнати, окремий вхід і коридор. З 2014 бібліотека переведана в приміщення дитячого садочку де розміщена в одній кімнатці. З 05.08.2004 - 2017 року завідувала бібліотекою Циган Галина Миколаївна.

У підпорядкувані Плесенської сільської бібліотеки знаходиться  бібліотечний пункт с. Жиленці. 

В бібліотеці діє, клуб за інтересом "Чарівний клубочок".


Пліщинська сільська бібліотека ім. М.І. Красюка

Завідуюча - Головко Алла Володимирівна, освіта с/спец..
Історія бібліотеки бере свій початок у 30-х роках. Було організовано хату-читальню з кількістю книг приблизно 350 книг. Працювала хата-читальня до початку Великої Вітчизняної війни. Перша згадка про бібліотеку повоєнного часу датована 16 квітня 1949 роком. Завідувала бібліотеко на той час Муляр Марія, було у бібліотеці 28 книг, а до кінця 1949 року фонд становив 52 екземпляри. Бібліотека була розташована в маленькій кімнаті при клубі, де до революції була церква. На початку 50-х років бібліотека розміщувалася у будинку де раніше була сільська рада.  В 1989 році бібліотека переселяється в інше приміщення. Це окремий невеликий будинок, який має 4 кімнати. З 11 серпня 1984 року завідує бібліотекою Головко Алла Володимирівна.  
В бібліотеці діє, 2 клуби за інтересами, Кімната-музей поета-земляка Красюка Миколи Ігоровича.


Рилівська сільська бібліотека

Завідуюча - Сорока Оксана Григорівна, освіта в/спец..

В 1952 році завідуючий клубом Романюк Андрій Омелянович відкрив приклубну бібліотеку. Першим бібліотекарем була Миронюк Ганна - в 1952 році. З листопада 1956 року завідує бібліотекою Пилипчук Люба Іванівна. Бібліотека на той час мала одну тісну кімнатку. В 1961 році бібліотка розширилась, добавили  кімнату читального залу.  З 08 лютого 1995 року завідує бібліотекою Сорока Оксана Григорівна.

У 1997 році у зв'язку із скороченням бібліотечних працівників була закрита бібліотека с. Сенігів, яка зараз підлягає як бібліотечний пункт с, Рилівка. Фонди передані в Рилівську сільську бібліотеку.

З 2016 року бібліотека переведена в приміщення сільської школи. 


Романівська сільська бібліотека

Завідуюча - Кв'ятківська Наталія Миколаївна, освіта с/спец..
Бібілотека була відкрита 14 серпня 1966 року. Під бібліотеку було виділено кімнатку в школі. А до цього часу вона знаходилась у клубі. Книги поміщалися у одній шафі. І ними завідував Кондратюк Андрій Тимофійович. А коли бібліотека була перенесена в школу, то першим бібліотекарем була Мороз Тамара, яка працювала  в бібліотеці з серпня 1968 року. З травня 1982 року завідує бібліотекою Кв'ятківська Наталія Миколаївна.

 У !!!! році бібліотека переведена в окреме приміщення, де в 2010 році зроблено капітальний ремонт.


Хутірська сільська бібліотека

Завідуюча - Лютовська Тетяна Петрівна, освіта с/спец..
Бібілотека була відкрита 06 жовтня 1955 року. Першим бібліотекарем була Федоренко Діна Олексіївна. Бібліотека біла розміщена в одній маленькій кімнатці з фондом 1500 екземлярів. В 1967 році бібліотеку було преведено в збудований новий Будинок культури. Розміщено було в двох кімнатах. Книги були розміщені на саморобних стелажах.
Є історико-краєзнавча кімната.


Цмівська сільська бібліотека

Завідуюча - Кобринська Людмила Павлівна, освіта с/cпец.
До війни в Цмівці бібліотеки не було. Була бібліотека в с. Конотіп. Після війни, в 1947 році Цмівський клуб відновив свою роботу. І завклубом став Швець Андрій Петрович.На початку 50-х років при Цмівському клубі було відкрито бібліотечний пункт, який називали приклубна бібліотека. В селі Конотіп зав.бібліотекою працював Костюшко Цезар Іванович. 15 серпня 1961 року було об'єднанно Цмівську приклубну бібліотекуі Конотіпську сільську бібліотеку в одну і переведено до с. Цмівка. Завідуючим став Костюшко Цезар Іванович до кінця 60-х років. З 10 січні 2009 року в Цмівській сільській бібліотеці працює Кобринська Людмила Павлівна.
Є історико-краєзнавча кімната.


Червоноцвітська сільська бібліотека

Завідуюча - Сідлецька Любов Афанасіївна, освіта с/cпец.
Перша документальна згадка  про бібліотеку  датована 25 липня 1969 року. Саме цього числа була заведенна Інвентарна книга. Її завела перший бібліотекар - Савіцька Юлія Леонідівна. На той час у бібліотеці було 1500 книг, які були розташовані у невеличкій кімнаті старого сільського клубу. У жовтні 1970 року було побудовано новий Будинок культури. Під бібліотеку було виділено двокімнатне приміщення. На посаду зав. бібліотекою було призначено Погожевську Валентину Дмитрівну. З березня 1990 року  на посаду  завідуючої Червоноцвітської сільської бібліотеки призначено Сідлецьку Любов Афанасіївну.