Головна » 2016 » Жовтень » 12 » Урок мужності «Разом – ми сила»
15:26
Урок мужності «Разом – ми сила»

11 жовтня 2016 року в Шепетівській районній бібліотеці, в рамках краєзнавчого клубу «Витоки» до Дня Захисника України , пройшов урок мужності «Разом – ми сила».

 

 

                Улюблена Богом перлина.

                Для всіх українців одна

                Козацька моя Україна.

                Хлібів золотих сторона

                Негодами лютими бита.

                Віками ти йшла до мети

                Тобі в небі зорею світити.

                І волю і долю знайти        -  розпочали захід ведучі завідуюча  відділом обслуговування Зінаїда Романюк та провідний бібліотекар Галина Слюсар.

Старшокласники Судилківської ЗОШ І-ІІІ ступенів мали можливість поспілкуватися з учасниками зони АТО – Ігорем Дзюбою та Володимиром Гнатюком. А  ще -  брати-волонтери Володимир та Микола Павлюки розповіли про свою волонтерську діяльність,поділились планами та пропонували учням  та їх батькам  активніше допомагати нашій армії.

                Особливе враження на молодь справила розповідь Ігоря Дзюби та Володимира Гнатюка про реальні поді та жертви на Сході України.

                Було оформлено книжкову виставку «Сьогодні славить вся вітчизна своїх захисників». Прекрасним доповненням уроку мужності стала мультимедійна презентація «Герої нашого часу».

                Учасники народного аматорського театру «Браво», міського будинку культури: Маша Рибачук, Аня Кректун, Назар Свередюк, Аня Хурс, Діана Власюк, читали:  «Поему про партизанів», «Баладу про Крути» та вірші «Про козаків», «Пам’яті Січових стрільців».

                УПА – це яскравий приклад захисту інтересів держави, нації та всього українського народу. І саме зараз ця історія є вкрай необхідною та актуальною.

                Тому право зачитати «Присягу воїна УПА» надалося члену рою «Судилківські джмелі» Дмитру Ліннику, він разом із роєм два роки поспіль був учасником і переможцем у всеукраїнському конкурсі патріотичної гри «Сокіл – Джура».

Самобутня поетеса літературно – мистецької студії «Доля» Алла Львова, читала свої вірші. Алла особисто побувала в зоні АТО і тому її вірі дуже патріотичні.

                Пісню «Мальви» у виконанні учениці школи – гімназії Ані Шевчук ,учасники слухали зі сльозами.

                На закінчення заходу всі  учасники вшанували пам’ять загиблих героїв хвилиною мовчання… 

 

 

Переглядів: 227 | Додав: Бібліотекар | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar